Author: M***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gooooooood one and good quality ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Color: Natural Black
Price: 164kr
Original Price: 174kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25071463334699451 |
Author: M***n
Date:
Review: Gooooooood one and good quality ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Color: Natural Black
Author: p***c
Date:
Review: Good quality
Color: Ombre
Author: S***7
Date:
Review: Good quality I recommend it
Color: Ombre
Author: h***a
Date:
Review: I love this wig so much its quality made amd for the price! Its a little different from the picture in terms of colour amd style but a few tweaks and I made it my own!
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.